Fransız şirketleri, teknoloji alanında en hızlı büyüyen şirketleri belirleyen Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinin başında yer alıyor

En fazla temsil edilen Fransız şirketleri

Teknoloji alanında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın (EMEA) en hızlı büyüyen 500 şirketini belirleyen Deloitte Technology Fast 500 EMEA sonuçları açıklandı. Buna göre, Fransız start up’ları, üçüncü yıl ard arda listede en çok temsil edilen şirketler olarak belirlendi.

2013 yılında, söz konusu programda yer alan Fransız şirketi sayısı 86’dır. Fransa’yı, 71 şirket ile Birleşik Krallık, 52 şirket ile İsveç, 27 şirket ile Almanya ve 17 şirket ile İrlanda takip ediyor.

Şirketlerin kendi sonuçlarına dayanan ve bu sebeple büyük bir nesnellik içinde hazırlanan söz konusu listenin amacı, kamuoyu nezninde olduğu kadar yatırımcılar nezninde de teknoloji alanında çalışan şirketlerin tanıtımını sağlamaktır.

Ymagis şirketi listenin başında yer alıyor

Ymagis listenin başında yer alan küçük bir Fransız şirketidir. Sinemanın dijital alana geçişi konusunda uzman bir şirket olan Ymagis, 5 yıllık bir sürede % 60 000’lik bir büyüme gerçekleştirmiştir.

publié le 23/04/2019

haut de la page